Parametrics
Features
Diagrams
Image Part No Mfg Description Data Sheet Download Pricing
Quantity
RLB0812-473KL
RLB0812-473KL
Bourns
Power Inductors 47000uH 10% 16mA
Data Sheet
Quantity
RLB0608-100K
RLB0608-100K
Bourns
Power Inductors 10uH 10% 550mA
Data Sheet
RLB0608-101KL
RLB0608-101KL
Power Inductors 100uH 10% 305mA
Power Inductors 15uH 10% 500mA
Power Inductors 22uH 10% 460mA
Power Inductors 150uH 10% 275mA
RLB0608-1R0ML
RLB0608-1R0ML
Power Inductors 1uH 20% 1030mA